• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Terminarz PGE Ekstraligi. Jak będzie jeździć Stal Gorzów w sezonie 2024?

8 grudnia 2023, 09:16, Anna Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Jak będzie wyglądał terminarz żużlowy PGE Speedway Ekstraligi na sezon 2024? Z kim Stal Gorzów pojedzie pierwszy mecz w sezonie 2024?

PGE Speedway Ekstraliga poinformowała, że w czwartek 14 grudnia zostanie opublikowany terminarz na sezon 2024. Ma to być prezent dla kibiców tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

W tym roku w PGE Ekstralidze będą jeździć takie drużyny jak: Włókniarz Częstochowa, Stal Gorzów, KGM Grudziądz, Unia Leszno, Motor Lublin, Apator Toru, Sparta Wrocław oraz Falubaz Zielone Góra. 

PGE Speedway Ekstraliga 2024. Z kim zmierzy się Stal Gorzów na inaugurację sezonu 2024?

Stal Gorzów swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe. Jak wynika z informacji Sparty Wrocław, pierwsza kolejka zostanie rozegrana w pierwszy weekend kwietnia z drużyną z Gorzowa. Będzie to zatem w dniach 5-7 kwietnia.  Zakładając, że będzie to hit kolejki, spodziewać się możemy, że telewizja ten mecz będzie chciała pokazać w niedzielę 7 kwietnia.

Terminarz Stali Gorzów w sezonie 2024

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości