• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Pijani i agresywni mężczyźni pobili seniora jadącego z wnukiem

6 grudnia 2023, 11:34, Anna Kluwak
fot. archiwum
Policjanci zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn, którzy zaatakowali seniora na os. Europejskim w Gorzowie. Napastnicy otworzyli drzwi od auta, które zatrzymało się na skrzyżowaniu, a następnie pobili mężczyznę, który jechał razem z wnukiem. Grozi im do 5 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się na os. Europejskim w Gorzowie. Starszy mężczyzna wiózł samochodem swojego wnuka. Kiedy zatrzymał się na jednym ze skrzyżowań, drzwi ich auta otworzyło dwóch pijanych mężczyzn.

Między seniorem a pijanymi i agresywnymi mężczyznami doszło do kłótni. W pewnym momencie dwóch agresorów zaatakowało starszego mężczyznę i zaczęło go bić po głowie.

- Na to wszystko zareagował sierżant sztabowy Eryk Chmielewski, funkcjonariusz Komendy Wojewódzkiej Policji, który robił zakupy w pobliskim sklepie w dniu wolnym od służby. Kiedy usłyszał krzyki dochodzące z zewnątrz, natychmiast ruszył z pomocą. Odciągnął napastników od seniora i nie pozwolił na dalszą agresję – opowiada Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej w Gorzowie.

Na miejsce został wezwany patrol policji, którzy zatrzymał dwóch pijanych mężczyzn w wieku 31 i 42 lat. Po wytrzeźwieniu, usłyszeli oni zarzuty pobicia. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości