• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Finał WOŚP odbędzie się w Arenie Gorzów

6 grudnia 2023, 10:21, Anna Kluwak
fot. Łukasz Kulczyński, UM Gorzów/archiwum
W niedzielę 28 stycznia odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nowością jest to, że finał WOŚP w Gorzowie odbędzie się w nowej hali widowiskowo-sportowej Arena Gorzów. Na mieszkańców będą czekać licytacje i koncerty. Tego dnia na ulicach Gorzowa będzie kwestowało około 300 wolontariuszy.

W ostatnich latach finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywał się na Starym Rynku w Gorzowie. Jednak przyszłoroczny, 32. finał WOŚP zmieni swoją lokalizację i odbędzie się w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie.

32. finał WOŚP zagra dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych pod hasłem „Tu wszystko gra OK!”. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

32. Finał WOŚP w Gorzowie. WOŚP w Gorzowie odbędzie się w Arenie Gorzów

- Dzisiaj mamy Mikołajki i z tej okazji przychodzimy do Was z prezentem! Długo na to czekaliśmy, ale w końcu chcemy Wam to ogłosić! 32. Finał WOŚP w Gorzowie odbędzie się w Arena Gorzów. Jednocześnie informujemy, że zakończyliśmy rekrutację wolontariuszy! W sumie z naszego sztabu na ulice Gorzowa wyjdzie prawie 300 wolontariuszy. Jak co roku grają z nami także: Mini Sztab WOŚP z I LO, uczniowie SP 13 i niezastąpiony Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie, gdzie będzie się również działo. W Kłodawie kwestować będzie ponad 30 wolontariuszy – informuje sztab WOŚP Klub u Szefa w Gorzowie.

Na mieszkańców Gorzowa, którzy wybiorą się na finał WOŚP do Areny Gorzów czekać będą ciekawe licytacje i koncerty. Według nieoficjalnych informacji portalu gorzowianin.com, gwiazdą wieczoru ma być zespół rockowy. Jednak jego nazwa póki co jest owiana tajemnicą

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości