• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9
Wiadomości

Tłum mieszkańców Gorzowa przywitał orszak Mikołajów w kajakach

2 grudnia 2023, 13:43, Anna Kluwak
W sobotę tłum mieszkańców Gorzowa wraz z dziećmi zebrał się wzdłuż rzeki Kłodawki, aby przywitać orszak Mikołajów w kajakach. Frekwencją naprawdę dopisała. Mikołaje, po tym jak opuścili kajaki rozdali dzieciom prezenty. Ustawiały się bardzo długie kolejki.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Kilkustopniowy mróz i śnieg im niestraszny. Orszak Mikołajów w 12 kajakach przepłynął rzeką Kłodawką przez Gorzów. Aby powitać orszak w kajakach, wzdłuż rzeki zebrały się prawdziwe tłumy mieszkańców Gorzowa.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Pierwsi gorzowianie z dziećmi czekali już na mostku przy ul. Mickiewicza, a później szli wzdłuż rzeki Kłodawki za Mikołajami w kajakach. Pierwszy przystanek był przy mostku przy ul. Borowskiego, gdzie orszak musiał przeprawić się przez drogę. Był krótki postój i rozdanie balonów. Następnie Mikołaje ruszyli w drogę. Meta znajdowała się w parku Róż koło rzeźby Nimfy Wodne. Tam na orszak św. Mikołaja czekało kilkaset osób.

Gromada św. Mikołajów została gorąco przywitana nie tylko przez przez najmłodszych. Nie zabrakło słodyczy oraz pamiątkowych zdjęć. Żadne z dzieci nie odeszło z pustymi rękoma.

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości