• Dziś 23°/13°
  • Jutro 20°/15°
Wiadomości

Tragiczny pożar koło Gorzowa. Indyki spłonęły żywcem

2 grudnia 2023, 07:49, Anna Kluwak
fot. OSP Stare Polichno
W Starym Polichnie koło Gorzowa doszło do pożaru kurnika. Ogniem był objęty cały kurnik, który był połączony z budynkiem mieszkalnym. W wyniku pożaru zginęło 6 tys. indyków. Na miejscu cały czas trwa dogaszanie.

W sobotę 2 grudnia o godz. 1.47 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze kurnika połączonego z budynkiem mieszkalnym w Starym Polichnie. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 13 zastępów straży pożarnej.

Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, cały kurnik był objęty ogniem. Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru oraz obrony budynku mieszkalnego.

- Doszło do pożaru kurnika, w którym znajdowały się indyki. Niestety 6 tys. około sześciotygodniowych indyków zginęło w pożarze. Na miejscu cały czas trwają działania – komentuje dyżurny WSKR.

Fotoreportaż


Anna Kluwak

Anna Kluwak

anna.kluwak@gorzowianin.com

Podziel się

Komentarze

Elvis
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości