• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Kiedy otwarcie Burger Kinga w Gorzowie? Znamy datę

10 grudnia 2023, 20:00, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
Burger King w Gorzowie powstaje w budynku po dawnej pizzerii O.K. przy ul. Warszawskiej. Obecnie w lokalu trwają prace wykończeniowe. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, otwarcie Burger Kinga w Gorzowie odbędzie się jeszcze w grudniu 2023.

Mieszkańcy Gorzowa mają obecnie do wyboru dwie sieci popularnych fast foodów - McDonald's oraz KFC. Natomiast jeszcze w tym roku do tego grona dołączy Burger King. Amerykański fast food będzie mieścił się w lokalu przy ul. Warszawskiej 68, czyli w miejscu, gdzie przez ostatnie 23 lata funkcjonowała pizzeria O.K.

Burger King w Gorzowie. Kiedy otwarcie Burger Kinga w Gorzowie?

Firma Rex Concepts BK Poland S.A. na początku października otrzymała pozwolenie na budowę elementów informacji wizualnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Inwestor nie marnował czasu i od razu przystąpił do pracy w budynku przy ul. Warszawskiej w Gorzowie o czym informowaliśmy w artykule „Trwa wielka demolka. Tutaj powstaje Burger King w Gorzowie”.

Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynku. Następnie inwestor zajmie się wyposażeniem wnętrza na potrzeby popularnego fast fooda.

Sporo pracy zostało jeszcze na zewnątrz. Na zmianę czeka przede wszystkim elewacja budynku, z której zostanie ściągnięty napis pizzeria O.K., a sama struktura ścian doczeka się nowych kolorów. Całość uzupełni logo Burger Kinga.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, otwarcie Burger Kinga przy ul. Warszawskiej w Gorzowie ma nastąpić o godz. 14 we wtorek 19 grudnia 2023 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości