• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijany kierowca audi zatrzymany koło Gorzowa. Miał 2,5 promila

26 listopada 2023, 18:49, Anna Kluwak
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę audi w okolicach Bogdańca. Mężczyzna jechał całą szerokością jezdni, a także po krawężnikach. Dzięki obywatelskiej postawie innego kierowcy udało się zatrzymać kompletnie pijanego mężczyznę. Miał w swoim organizmie 2,5 promila alkoholu.

W niedzielę 26 listopada przed godz. 16 doszło do zatrzymania kompletnie pijanego kierowcy samochodu osobowego marki audi na drodze wojewódzkiej nr 132. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika.

Jeden z kierowców zauważył, że jadące przed nim audi jedzie całą szerokością drogi, a także po krawężnikach i poboczu. O całym zdarzeniu i podejrzeniu nietrzeźwości u kierującego audi poinformował policję. Na miejsce został wysłany policyjny patrol, który zatrzymał audi w okolicach Bogdańca.

Okazało się, że mężczyzna kierujący audi jest kompletnie pijany. - Dzięki obywatelskiej postawie policjanci zatrzymali pijanego kierowcę audi A6. Mężczyzna miał w swoim organizmie 2,5 promila alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Policjanci będą prowadzić wobec mężczyzny postępowanie – mówi Ewelina Banaszek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Ponadto za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości