• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 30 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Polska Miss. Martyna i Hania z Gorzowa walczą o koronę

24 listopada 2023, 09:49, Anna Kluwak
fot. facebook.com/PolskaMissofficial
Przed nami gala finałowa Polska Miss oraz Polska Miss Nastolatek 2023. W gronie finalistek znalazły się dwie piękne mieszkanki Gorzowa. O koronę najpiękniejszej Polki powalczy 24-letnia Hania Balcerzak, a o tytuł najpiękniejszej nastolatki będzie walczyć 17-letnia Martyna Woźniak.

Konkursy piękności cieszą się wciąż bardzo dużą popularnością, o czym świadczy ilość tego typu imprez. W piątek 24 listopada o godz. 19 w Terminal Event Center we Wrocławiu odbędzie się gala finałowa Polska Miss Nastolatek 2023, a w sobotę 25 listopada o godz. 19 odbędzie się konkurs Polska Miss.

Polska Miss 2023. Mieszkanki Gorzowa finalistkami Polska Miss

Wśród finalistek obu konkursów znalazły się dwie gorzowianki. O tytuł najpiękniejszej nastolatki powalczy 17-letnia Martyna Woźniak. Nastolatka z Gorzowa znalazła się w gronie 36 finalistek konkursu Polska Miss Nastolatek 2023.

Z kolei o tytuł najpiękniejszej Polki będzie walczyła 24-letnia Hania Balcerzak. Gorzowianka znalazła się w gronie 38 finalistek z castingu open. Hania Balcerzak dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka szóstej edycji Hotelu Paradise. Ponadto była finalistką konkursu Queen Of Poland. Na co dzień pracuje w salonie kosmetycznym i butiku w Gorzowie.

- Poza pięknie zaaranżowanymi pokazami modowych kolekcji, widzowie będący na gali będą mogli posłuchać koncertów polskich wykonawców muzycznych. Finalistki oprócz korony i tytułu, powalczą także o cenne nagrody, a ich wartość to prawie 200 tys. zł, a także możliwość reprezentowania kraju w międzynarodowych konkursach piękności na świecie – zapowiadają organizatorzy konkursu piękności Polska Miss.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości