• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zalane ulice w Gorzowie. Kierowcy gubią tablice rejestracyjne

23 listopada 2023, 21:04, Anna Kluwak
fot. Anna Kluwak
Wystarczyło kilkanaście minut ulewnego deszczu w czwartkowy wieczór, a ulice w Gorzowie zostały zalane. Wielkie jeziora utworzyły się przy ul. Teatralnej i Warszawskiej. Niektórzy kierowcy decydują się przejechać przez wodę i przy tym gubią tablice rejestracyjne, a inni zawracają i omijają zalane drogi w Gorzowie.

W czwartkowy wieczór 23 listopada przed godz. 20 do Gorzowa dotarł chłodny front atmosferyczny, któremu towarzyszyły silne porywy wiatru oraz ulewny deszcz. Kilkanaście minut intensywnych opadów deszczu sprawiło, że zalana została ul. Teatralna i Warszawska.

Ulica Teatralna została zalana od wysokości przystanku kolejowego do ul. Szpitalnej. Z kolei na Warszawskiej woda stoi w kilku miejscach. Najgorsza sytuacja jest na wysokości osiedla Cegielnia Park - tam jest jedno wielkie jezioro. Woda stoi również m.in. przy skrzyżowaniu z ul. Ptasią i Parkową.

Niektórzy kierowcy zdecydowali się przejechać przez wodę, gubiąc przy tym tablice rejestracyjne. Inni zawracali i omijali te miejsca. Tablice, które znaleźliśmy przy ul. Teatralnej, zostały powieszone na płocie od strony skrzyżowania z ul. Szpitalną.

Straż pożarna interweniowała  do tej pory pięć razy w związku z usuwaniem skutków ulewnego deszczu i wichury - wiatr w porywach osiągał prędkość do 90 km/h. Strażacy usuwali powalone drzewo z ul. Różanej na Osiedlu Poznańskim oraz ul. Warszawskiej w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/8 Zalane ulice w Gorzowie

1/8 Zalane ulice w Gorzowie

2/8 Zalane ulice w Gorzowie

2/8 Zalane ulice w Gorzowie

3/8 Zalane ulice w Gorzowie

3/8 Zalane ulice w Gorzowie

4/8 Zalane ulice w Gorzowie

4/8 Zalane ulice w Gorzowie

5/8 Zalane ulice w Gorzowie

5/8 Zalane ulice w Gorzowie

6/8 Zalane ulice w Gorzowie

6/8 Zalane ulice w Gorzowie

7/8 Zalane ulice w Gorzowie

7/8 Zalane ulice w Gorzowie

8/8 Zalane ulice w Gorzowie

8/8 Zalane ulice w Gorzowie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości