• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11
Wiadomości

Gorzów: IMGW ostrzega przed gołoledzią i silnym wiatrem

22 listopada 2023, 18:24, Anna Kluwak
fot. archiwum
IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu powodującymi gołoledź na drogach w Gorzowie oraz na ternie powiatu gorzowskiego. Ponadto zostało wydane ostrzeżenie przed silnym wiatrem, który w porywach może osiągnąć nawet 85 km/h.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gołoledzią na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego, a także na terenie całego województwa lubuskiego. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje od godz. 22 w środę 22 listopada do godz. 2 w nocy w czwartek 23 listopada.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Według prognoz możemy spodziewać się opadów marznącego deszczu powodującego gołoledź na drogach. Strefa opadów przemieszczać się będzie z północnego zachodu w kierunku południowo-wschodnim.

Ponadto zostało wydane ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym wiatrem. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 45 km/h, wiatr w porywach może osiągnąć prędkość nawet 85 km/h. Będzie wiało z południowego zachodu. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 5 rano do godz. 22 w czwartek 23 listopada.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości