W sobotę 18 listopada o godz. 21.11 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w Dominancie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja.
Kłęby dymu wydobywające się spod przejścia podziemnego, gdzie znajdują się lokale usługowe, widział każdy, kto przejeżdżał rondem św. Jerzego. Informację o zdarzeniu otrzymywaliśmy od naszych czytelników.
- Doszło do pożaru instalacji elektrycznej, a dokładnie rozdzielni prądu, znajdującej się w Dominancie. Panowało bardzo duże zadymienie w przejściu podziemnym. Sytuacja została szybko opanowana – mówi dyżurny gorzowskiej straży pożarnej.
Kiedy doszło do pożaru, w jednym z lokali trwała impreza. Wszystkie osoby ewakuowały się przed przybyciem na miejsce strażaków. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Wszystko wskazuje na to, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Akcja służb trwała 1,5 godziny.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
|
Eleni z zespołem - Jubileusz 50-lecia!
18 maja 2026
kup bilet |
|
Wszystkiego Najlepszego - koncert z duszą
16 maja 2026
kup bilet |
|
JUBILEUSZOWY KONCERT Z OKAZJI 55-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ
7 czerwca 2026
kup bilet |
|
Teraz albo Nigdy Tour | Gorzów Wielkopolski
15 maja 2026
kup bilet |