• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jarmark Świąteczny Stali Gorzów. Spotkaj się z żużlowcami

16 listopada 2023, 10:01, Anna Kluwak
fot. archiwum/Stal Gorzów
W grudniu na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się Stalowy Jarmark Świąteczny. Podczas jarmarku będzie można kupić nie tylko lokalne wyroby czy ozdoby świąteczne, ale również spotkać się ze wszystkimi żużlowcami Stali Gorzów. Dla kibiców zaśpiewa Martyna Cyrko.

W piątek 15 grudnia w godz. 16-22 na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się Stalowy Jarmark Świąteczny. Podczas jarmarku będą obecni wszyscy zawodnicy Stali Gorzów – Martin Vaculik, Szymon Woźniak, Anders Thomsen, Oskar Fajfer, Jakub Miśkowiak oraz Oskar Paluch. Będzie można porozmawiać z żużlowcami oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie.

- Na stadionie zostanie ustawionych kilkanaście stoisk, gdzie będzie można kupić lokalne wyroby czy ozdoby świąteczne. Nie zabraknie grzanego wina czy gorącej czekolady. Na środku stadionu będzie stała duża choinka, którą kibice będą wspólnie ubierać razem z żużlowcami – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Michał Wasilewski, rzecznik prasowy Stali Gorzów.

Ponadto na stadionie zostanie ustawiony podświetlany napis „I love Stal”, pojawi się też klimatyczne oświetlenie, które będzie tworzyło świąteczną atmosferę.

Na początku jarmarku dla gości zaśpiewa Martyna Cyrko, czyli młoda gorzowianka, która swoim hitem „Prywatny bal” podbijała listy przebojów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości