• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nowa drogeria otworzy się w Gorzowie

15 listopada 2023, 17:22, Anna Kluwak
fot. facebook.com/DrogeriadmPolska
W Gorzów Power Center zostanie otwarta drogeria dm. Będzie to pierwsza drogeria tej sieci w Gorzowie. Wśród nowych najemców w Gorzów Power Center znalazł się również sklep 4F oraz Smyk. Otwarcie parku handlowego zaplanowano w III kwartale 2024 roku.

Przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie powstaje największy w regionie park handlowy Gorzów Power Center. Prace budowlane ruszyły na początku września, natomiast otwarcie Gorzów Power Center zaplanowane jest na III kwartał 2024 roku.

Gorzów Power Center. Jakie sklepy znajdą się w Gorzów Power Center?

Oprócz pierwszego w Gorzowie sklepu Decathlon czy multimarketu Jula, w centrum handlowym znajdzie się również duży supermarket Biedronka, który na powierzchni 1300 m.kw. otworzy swój przestronny supermarket w najnowocześniejszym formacie.

Ponadto otworzą się tam takie sklepy jak Martes Sport, Sinsay, Jysk, Media Expert, Dealz, Deichmann, CCC, KiK, Hebe, Takko Fashion, "5,10,15" oraz Pepco. Znajdziemy tam także takie marki jak Cropp, House, Diverse, Tedi, HalfPrice, New Yorker oraz Maxi Zoo.

Nowi najemcy w Gorzów Power Center

Inwestor poinformował właśnie, że do grona najemców dołączyły takie marki jak 4F, Smyk oraz drogeria dm. Smyk w sklepie o powierzchni 550 m.kw. zaoferuje kompleksowy asortyment artykułów dla dzieci, drogeria dm w sklepie o pow. 610m.kw., udostępni niezwykle szeroki wybór towarów drogeryjnych po przystępnych cenach, natomiast 4F w salonie o powierzchni 300 m.kw. umożliwi klientom dostęp do kompleksowego asortymentu odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych.

Drogeria dm otworzy się w Gorzów Power Center

Dm to niemiecka sieć drogerii, która posiada ponad 4 tys. punktów sprzedaży w całej Europie. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Gorzowie.

Drogerie dm oferują szeroki wybór produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, artykuły zdrowotne i higieniczne oraz produkty w kategoriach kosmetyki i perfumy, żywność, gospodarstwo domowe, foto i karma dla zwierząt. Oprócz produktów znanych marek klienci znajdą w dm także wiele marek własnych, takich jak Balea czy najlepiej sprzedająca się marka certyfikowanych kosmetyków naturalnych alverde.

- Tym, co wyróżnia dm na polskim rynku są ceny. Drogerie gwarantują atrakcyjną i trwałą cenę półkową, która nie jest podwyższana przez okres minimum 4 miesięcy od daty ostatniej podwyżki widocznej przy każdym produkcie. Dzięki temu klienci nie muszą już polować na promocje danych produktów i kupować na zapas, bo w dm ceny są trwale korzystne. dm wychodzi z założenia, że nie należy sztucznie zawyżać cen, by potem obniżać je na krótki okres, zmuszając klienta do kupowania produktów na promocjach, a nie wtedy, kiedy faktycznie ich potrzebuje – czytamy na stronie drogerii dm.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości