• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Podpalenia samochodów w Gorzowie. Policjanci zatrzymali mężczyznę

9 listopada 2023, 08:42, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
W Gorzowie doszło do podpaleń dwóch samochodów osobowych. Przy ul. Pułaskiego spłonął volkswagen, a przy ul. Dąbrowskiego fiat. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podłożenie ognia.

W środę 8 listopada o godz. 22.34 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodów przy ul. Pułaskiego w Gorzowie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej. Następnie o godz. 23.26 gorzowscy strażacy jechali do kolejnego pożaru auta, tym razem przy ul. Dąbrowskiego.

Służby nie miały wątpliwości, że doszło do celowych podpaleń. - W środowy wieczór doszło do dwóch podpaleń samochodów w Gorzowie. Przy ul. Pułaskiego spłonął volkswagen lupo, natomiast przy u. Dąbrowskiego został podpalony fiat. Policjanci zatrzymali w tej sprawie mężczyznę. Trwają z nim czynności procesowe – komentuje Oskar Stroński z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości