• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Zimowe miasteczko na otwarciu Areny Gorzów

8 listopada 2023, 08:19, Anna Kluwak
fot. Paweł Wańczko, UMWL
Władze Gorzowa wspólnie ze Słowianką szykują się do otwarcia Areny Gorzów. Na mieszkańców będzie czekało zimowe miasteczko, koncerty i start kampanii „Gorzów blisko świąt”.

Pierwotnie hala widowiskowo-sportowa miała być gotowa do końca stycznia 2023 roku i kosztować 89 mln 157 tys. zł. Ostatecznie hala jest droższa o 21 mln zł brutto i koszt jej budowy wyniósł 110 mln 717 tys. 220 zł brutto.

Natomiast termin zakończenia prac był kilkukrotnie przekładany. Najpierw do końca marca, następnie czerwca, a później do 23 września 2023 roku. Natomiast ostatecznym terminem był 31 października 2023 roku. Jednak prace cały czas „zmierzają do końca”.

Otwarcie Areny Gorzów. Jakie atrakcje przygotowano na otwarcie hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie?

Wiadomo, że oficjalne otwarcie hali widowiskowo-sportowej będzie trwało dwa dni. Zaplanowane jest na sobotę 9 grudnia i niedziele 10 grudnia. Inauguracja otwarcia Areny Gorzów rozpocznie się w sobotę 9 grudnia o godz. 15. Będzie to też start miejskiej kampanii „Gorzów blisko świąt”.

Co zatem czeka na mieszkańców? Władze Gorzowa i Słowianki zdradzają, póki co niewiele. - Spotkajmy się na otwarciu Areny Gorzów. Przed nami dwa dni muzycznych spotkań w otoczeniu świątecznej atmosfery. Zimowe miasteczko, pokaz świetlny i wyjątkowi artyści – czytamy na profilu Areny Gorzów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości