• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący citroenem potrącił dwie kobiety na pasach

6 listopada 2023, 08:05, Anna Kluwak
fot. archiwum
Do niebezpiecznego wypadku doszło w Baczynie koło Gorzowa. Kierujący citroenem potrącił dwie kobiety przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych. Ranne kobiety doznały złamań i zostały przetransportowane do szpitala w Gorzowie.

W poniedziałek 6 listopada o godz. 5.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Gorzowskiej w Baczynie. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych. -Kierujący citroenem potrącił dwie kobiety przechodzące przez pasy. Jak relacjonują nasi czytelnicy, którzy poinformowali nas o zdarzeniu, siła uderzenia musiała być duża, patrząc na uszkodzenia pojazdu.

- Potrącone kobiety zostały zabrane do szpitala, mają podejrzenie złamań. 58-latek kierujący citroenem był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśniali dokładne okoliczności wypadku – mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości