• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pożar autobusu MZK w Gorzowie

4 listopada 2023, 16:03, Anna Kluwak
fot. Damian Pyta
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Ogień pojawił się w komorze silnika pojazdu marki MAN. Na szczęście zadziałał system antypożarowy i ogień został szybko ugaszony.

W sobotę 4 listopada o godz. 15.30 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze autobusu na przystanku przy ul. Myśliborskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i kontrola ruchu MZK.

Jak się okazało, ogień pojawił się w komorze silnika autobusu marki MAN należącego do Miejskiego Zakładu Komunikacji. Zanim na miejsce dotarli strażacy, zadziałał system antypożarowy. W silniku znajdowała się gaśnica, która włączyła się w momencie pojawienia się ognia. Tym samym pożar został szybko ugaszony i ogień nie rozprzestrzeniał się. 

Na szczęście, zarówno kierowcy, jak i pasażerom nic się nie stało.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości