• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 26 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Miśkowiak w Stali Gorzów. To już oficjalna informacja

4 listopada 2023, 13:09, Oprac.: Marcin Kluwak
Stal Gorzów ogłosiła na swoim profilu, że Jakub Miśkowiak podpisał kontrakt w Stali na sezon 2024. Przywitanie nowego zawodnika w drużynie planowane jest na godzinę 14:00 w Galerii Askana.

Chociaż wszyscy już dawno o tym wiedzieli, cały czas były to tylko spekulacje. Jakub Miśkowiak zmienia barwy klubowe. Pochodzący z Rawicza zawodnik przechodzi z Włókniarza Częstochowa do Stali Gorzów. Miśkowiak będzie reprezentował barwy Stali Gorzów jako zawodnik U24. Zajmie miejsce Wiktora Jasińskiego, który przeszedł do pierwszoligowej drużyny Arged Malesa Ostrów.

Kim jest Jakub Miśkowiak?

Miśkowiak urodził się 3 sierpnia 2001 roku w Rawiczu. Jest wychowankiem Wschowskiego Klubu Motocyklowego. W 2017 roku uzyskał licencję żużlową i podpisał kontrakt z Orłem Łódź. W barwach tego klubu spędził dwa sezony, w których zdobył w sumie 100 punktów.

W 2019 roku został zawodnikiem Włókniarza Częstochowa. W pierwszym sezonie w PGE Ekstralidze zdobył 46 punktów, a w drugim – 74 punkty.

W swojej karierze Miśkowiak zdobył wiele medali w rozgrywkach młodzieżowych, w tym złoty medal drużynowych mistrzostw Europy juniorów w 2017 roku, złoty medal mistrzostw Polski juniorów w 2019 roku oraz srebrny medal indywidualnych mistrzostw Europy juniorów w 2020 roku.

Źródło biografii: Oficjalna strona internetowa Włókniarza Częstochowa

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości