• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 26 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Gorzów bez nowej sceny na imprezy. "Nie było chętnych"

2 listopada 2023, 10:00, Anna Kluwak
fot. archiwum
Władze Gorzowa chciały kupić nową scenę na imprezy plenerowe. Ta miała być większa od tej obecnej i wykorzystywana przede wszystkim podczas cyklu Dobry Wieczór Gorzów . Jednak do przetargu nie zgłosiła się żadna firma.

Pod koniec października władze zdecydowały, że chcą kupić nową scenę do organizacji wydarzeń w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów, ale nie tylko. Powód? Obecna scena lata świetności ma już za sobą i jest już po prostu wysłużona. Do tego nowa scena miałaby być znacznie większa od tej obecnej.

Miasto chciało, żeby scena była z zadaszeniem w kształcie łuku wraz z podestami scenicznymi. Scena wraz z zadaszeniem miała mieć co najmniej 12 metrów wysokości, natomiast szeroka na co najmniej 10 metrów. Dach profilowany z czarną plandeką, ściany boczne i tylna z czarnej siatki kotarowej. Urzędnikom zależało na czasie, tak aby scena mogła zostać dostarczona do 22 grudnia. Wszystko po to, aby miasto mogło skorzystać z unijnego dofinansowania.

Chętne firmy mogły zgłaszać swoje oferty do czwartku 2 listopada. Na zakup sceny przeznaczono 385 tys. zł. Jak się okazało, do przetargu nie zgłosiła się żadna firma. Tym samym postępowanie zostanie unieważnione.

Jednak to nie koniec zakupów, jakie planuje miasto. Został ogłoszony również przetarg na "Dostawę elementów wyposażenia sceny "Dobry Wieczór Gorzów": telebim oraz balony pneumatyczne". Telebim miałby zostać dostarczony do 22 grudnia, a balony w ciągu 14 dni. Chętne firmy mogą zgłaszać się do czwartku 9 listopada.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości