• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań! Po kilku dniach Paweł został odnaleziony

27 października 2023, 16:43
fot. Damian Pyta/Lubuska policja
W piątkowe popołudnie policjanci odnaleźli poszukiwanego od niedzieli 30-letniego Pawła. Mężczyzna został odnaleziony przez patrol prewencji przy ul. Podmiejskiej w Gorzowie. 30-latek został przekazany załodze pogotowia.

W niedzielę 22 października Komendę Miejską Policji przy ul. Wyszyńskiego opuścił 30-letni Paweł. Mężczyzna spędził noc na komendzie, a o godz. 9 rano wyszedł z budynku i ślad po nim zaginął. Nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Dlatego w poniedziałek 23 października rodzina zgłosiła zaginięcie 30-latka. Wówczas ruszyły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania, w których uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Służby wykorzystując specjalistyczny sprzęt taki jak quady i drony sprawdzały gorzowskie ulice, ogródki działkowe oraz tereny leśne. Poszukiwania trwały również w nocy.

W piątek 27 października po godz. 16 poszukiwania zostały zakończone. - Patrol prewencji odnalazł poszukiwanego 30-latka przy ul. Podmiejskiej w okolicach WORD-u. Mężczyzna był wychłodzony i zdezorientowany, został przekazany załodze pogotowia. Najważniejsze, że poszukiwania zakończyły się happy endem i mężczyzna jest cały i zdrowy - mówi Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości