• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pogoda dla Gorzowa. Szykujcie parasole

23 października 2023, 08:39, Marcin Kluwak
W poniedziałek w Gorzowie będzie ciepło i słonecznie, ale od wtorku do czwartku szykują się opady deszczu. W piątek może spaść nawet 5 mm deszczu na metr kwadratowy. Przymrozków na razie nie będzie.

Temperatury w ciągu dnia utrzymają się na stałym poziomie. 12-13 stopni Celsjusza powyżej zera, to dość dużo, jak na drugą połowę, a tak naprawdę już końcówkę października. W nocy temperatury nie spadną poniżej 5-6 stopni.

Musimy przygotować się na opady deszczu. Według ogólnodostępnych prognoz pogody, w Gorzowie i okolicach padać będzie już we wtorek, środę i czwartek - spadnie po 2,5 mm deszczu. W piątek czekają nas bardziej intensywne opady. Może spaść nawet 5 mm deszczu na metr kwadratowy w ciągu całej doby.

Pogoda dla Gorzowa: Mrozu na horyzoncie nie widać

Co prawda długoterminowe prognozy pogody obarczone są dużym ryzykiem błędu, ale już teraz widać, że przymrozków długo jeszcze nie będzie. W listopadzie temperatury w ciągu dnia spadną już poniżej 10 stopni, ale ujemne wartości i to w nocy spodziewane są dopiero za miesiąc - w ostatniej dekadzie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości