• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 32 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Dino z pozwoleniem na budowę kolejnego sklepu w Gorzowie

18 października 2023, 15:10, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Na terenie Gorzowa zostanie wybudowany kolejny sklep. Firma Dino Polska otrzymała właśnie pozwolenie na budowę marketu przy ul. Walczaka w Gorzowie. Można się spodziewać, że pierwsze prace ruszą jeszcze w tym roku.

Do tej pory sklepy sieci Dino otwierały się w mniejszych miejscowościach, tam gdzie nie było żadnej konkurencji w postaci Lidlów czy Biedronek. Natomiast w ciągu ostatnich dwóch lat właściciel spółki Dino Polska zaczął inwestować również w miastach. W Gorzowie sklepy sieci Dino znajdują się przy ul. Ryskiej i Koniawskiej. W międzyczasie sieć chciała wybudować sklep przy ul. Kostrzyńskiej, pomiędzy budynkami nr 24 i 28, ale postępowanie o wydanie pozwolenia na budowę zostało zawieszone.

Teraz sieć Dino Polska chce wybudować kolejny market w naszym mieście. Inwestor pierwszy wniosek o pozwolenie na budowę "budynku handlowo-usługowego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną" złożył pod koniec czerwca, jednak niedługo później wycofał go. Nowy wniosek złożył na początku września i we wtorek 17 października firma Dino Polska otrzymała pozwolenie na budowę marketu przy ul. Walczaka.

Sklep ma zostać wybudowany przy ul. Walczaka, tuż obok ronda Gdańskiego. Chodzi o działkę po prawej stronie jadąc od centrum, pomiędzy siedzibą Enea, a rondem Gdańskim. Można się spodziewać, że pierwsze prace budowlane ruszą jeszcze w tym roku.

Niestety biuro prasowe sieci Dino nie udziela mediom żadnych informacji na temat swoich inwestycji. - Przykro mi, ale nie ujawniamy informacji dotyczących nowych i planowanych inwestycji firmy – komentuje Aneta Kozal, referent ds. csr i komunikacji w Dino Polska S.A.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości