• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czas na siatkarskie emocje. Stilon Gorzów podejmie zespół z Wrześni

21 października 2023, 12:45, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W sobotę 21 października przed siatkarzami Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów kolejne starcie. Tym razem gorzowianie są gospodarzami spotkania i podejmą u siebie drużynę Krishome KPS Września. Mecz zostanie rozegrany w hali Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów z uwagi na większą ilość miejsca na trybunach dla kibiców. Wstęp wolny.

W ramach 4 kolejki siatkarskiej II ligi mężczyzn zespół Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów zmierzy się z drużyną Krishome KPS Września. Mecz odbędzie się w sobotę 21 października o godz. 18 w hali Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie.

Siatkarze zmieniają miejsce w związku z ogromnym zainteresowaniem kibiców. W końcu trybuny w hali SP20 pomieszczą o wiele więcej osób (505 miejsc stałych i 140 dostawianych), niż te w hali CEZiB przy ul. Warszawskiej (350 miejsc stałych), gdzie podczas pierwszego domowego meczu kibice siedzieli na dostawionych ławkach, materacach i na podłodze.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów po trzech kolejkach ma 6 punktów i zajmuje 3 miejsce w tabeli. Gorzowscy siatkarze mają na koncie dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Natomiast zespół Krishome KPS Września zdobył zaledwie 2 punkty i zajmuje przedostatnie 11 miejsce w tabeli. Siatkarze z Wrześni mają na koncie jedną wygraną i dwie porażki.

Portal gorzowianin.com zaprasza do kibicowania Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów

Jak będzie podczas sobotniego meczu? Na pewno siatkarze obu drużyn zostawią serce na boisku. Portal gorzowianin.com, który jest partnerem medialnym Agencji Inwestycyjnej Stilon Gorzów, trzyma kciuki za naszych siatkarzy i zaprasza do wspólnego kibicowania. W sobotę w hali przy ul. Szarych Szeregów nie może zabraknąć żadnego kibica gorzowskiej siatkówki! Wstęp wolny.

Jednak dla wszystkich chętnych kibiców, chcących wspomóc klub, będą dostępne cegiełki w kwocie 10 i 20 zł. Kto nie będzie mógł osobiście kibicować gorzowskim siatkarzom, może śledzić ich zmagania na kanale Siatkarski Stilon TV na youtubie, gdzie zostanie przeprowadzona transmisja na żywo.

Sobota 21 października godz. 18 hala Szkoły Podstawowej nr 20 przy ul. Szarych Szeregów w Gorzowie. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów - Krishome KPS Września

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości