• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Siatkarski Stilon przegrywa. Bolesna porażka na wyjeździe

14 października 2023, 21:20, Marcin Kluwak
Fot. Marcin Kluwak
To był mecz na szczycie siatkarskiej II ligi mężczyzn. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów grała na wyjeździe z drużyną LUKS WILKI Wilczyn. Oba zespoły miały za sobą po dwa mecze i były to tej pory niepokonane. W sobotni wieczór lepsi okazali się gospodarze.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów pewnie rozpoczęła rozgrywki siatkarskiej II ligi mężczyzn w sezonie 2023. Gorzowianie przed spotkaniem w Wilczynie, po dwóch wygranych z rzędu byli jedną z trzech niepokonanych drużyn i zajmowali trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów.

LUKS Wilki Wilczyn kontra Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów

W sobotę 14 października zawodnicy Stilonu Gorzów przejechali 262 km, aby rozegrać mecz na szczycie. Przeciwnikami gorzowskich siatkarzy była drużyna LUKS Wilki Wilczyn, która znajdowała się w gronie niepokonanych drużyn i zajmuje  pierwsze miejsce w tabeli.

Pierwszy set wygrali gospodarze 25:22, ale gorzowianie dzielnie walczyli do samego końca, broniąc dwie piłki setowe. W drugim secie sytuacja się powtórzyła. Mimo że siatkarze z Gorzowa dzielnie stawiali opór, druga odsłonę tego spotkania przegrali do 21.

Trzeci set to była bezapelacyjna dominacja gospodarzy, którzy bezlitośnie uwypuklali słabe strony gorzowskiego zespołu. Trzecią odsłonę tego spotkania gorzowianie przegrali bardzo wysoko, bo aż 25:14  i cały mecz 3:0.

LUKS Wilki Wilczyn - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów 3:0 (25:22 | 25:21 | 25:14)

Mecz można było oglądać na żywo na platformie YouTube:

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości