• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Trzecia kolejka. Siatkarze jadą do Wilczyna na starcie z liderem

12 października 2023, 09:40, Marcin Kluwak
Kibicujemy gorzowskiej siatkówce! Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów wyjeżdża w podróż do Wilczyna. To prawie 260 kilometrów w trasie, bo później trudny mecz z liderem tabeli. Trzymamy mocno kciuki za zwycięstwo!

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli. Po rozegranych dwóch spotkaniach gorzowianie mają na koncie 6 punktów. Sześć setów mają wygranych, 1 przegrany. Stosunek małych punktów to obecnie 165:155. Gorzowianie przegrywają obecnie z liderem tabeli jedynie stosunkiem małych punktów. 

To oczywiście się zmieni po tej kolejce, bo siatkarski Stilon wyjeżdża na mecz właśnie do Wilczyna, gdzie zagra właśnie z liderem - LUKS Wilki Wilczyn. Mecz rozpocznie się w sobotę, 14 października o godzinie 20:00. 

Drużyna z Wilczyna w ostatniej kolejce wygrała wyjazdowe spotkanie z Orłem Międzyrzecz. Z naszych informacji wynika, że niestety z Wilczyna nie są prowadzone żadne transmisje wideo, liczymy więc na bieżące informacje przekazywane w wiadomościach na FB.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości