• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Golas zatrzymany na pętli tramwajowej w Gorzowie

11 października 2023, 14:00, Marcin Kluwak
fot. archiwum
Policjanci z Gorzowa zatrzymali mężczyznę, który obnażał się w rejonie pętli tramwajowej na os. Piaski. Służby zostały wezwane przez dwóch nastolatków, natomiast jeden z przechodniów dopilnował, żeby mężczyzna nie uciekł przed przyjazdem policji.

Od kilku lat w rejonie cmentarza komunalnego przy ul. Żwirowej w Gorzowie pojawia się mężczyzna, który obnaża się przed kobietami. Chociaż za każdym razem na miejsce jest wzywana policji, to golas pozostaje wciąż nieuchwytny.

Do podobnych sytuacji dochodziło również w pobliżu działek ROD przy ul. Szarych Szeregów czy w rejonie pętli tramwajowej na os. Piaski w Gorzowie. Tam również pojawiał się mężczyzna, który pokazywał swoje nagie ciało lub onanizował się.

Jak poinformowała nas czytelniczka Joanna, jeden z mężczyzn został zatrzymany w poniedziałek 9 października po godz. 15 na pętli tramwajowej Piaski. - Ekshibicjonista, który co jakiś czas pojawiał się na pętli na Piaskach został zatrzymany przez policję. Służby zostały wezwane przez dwóch nastolatków, natomiast jeden dorosły zareagował i dopilnował, żeby golas nigdzie nie uciekł do przyjazdu policji – opowiada czytelniczka Joanna.

Policja potwierdza, że faktycznie zatrzymała nagiego mężczyznę przy ul. Kazimierza Wielkiego. - Został zatrzymany 38-letni nagi mężczyzna. Policjanci będą prowadzić postępowanie i sprawdzać czy mężczyzna jest odpowiedzialny również za inne zdarzenia. W ostatnich miesiącach mieliśmy kilkanaście tego typu zgłoszeń – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości