• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Gorzów: Na klatce schodowej odnaleziono zwłoki

11 października 2023, 08:40, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
We wtorek doszło do tragicznego odkrycia w budynku Metalowca przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie. Na klatce schodowej odnaleziono zwłoki 65-letniego mężczyzny. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Informację o tragicznym zdarzeniu otrzymaliśmy we wtorek 10 października o godz. 18.30 od czytelnika Darka na facebookowym profilu gorzowianin.com. - Na Złotego Smoka w Metalowcu odnaleziono zwłoki – napisał czytelnik Darek.

Na klatce schodowej budynku socjalnego przy ul. Złotego Smoka odnaleziono zwłoki 65-letniego mężczyzny. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Zwróciliśmy się w tej sprawie z prośbą o komentarz do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. - Potwierdzamy, że doszło do śmierci mężczyzny na klatce schodowej. Prawdopodobnie przewrócił się i doszło do zgonu. Wykluczono działania osób trzecich. Będziemy zabezpieczać monitoring, który znajduje się w budynku – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Ta ma wykazać, jaka była dokładna przyczyna śmierci mężczyzny.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości