• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nieszczęśliwy wypadek. Poparzona kobieta trafiła do szpitala

8 października 2023, 09:48, Marcin Kluwak
fot. archiwum
W jednym z domów w Białobłociu koło Gorzowa doszło do nieszczęśliwego wypadku. 43-letnia kobieta została poparzona podczas dolewania paliwa do biokominika. Kobieta z poparzeniami drugiego stopnia została zabrana do szpitala.

W sobotę 7 października o godz. 22.04 w jednym z domów w Białobłociu doszło do nieszczęśliwego wypadku i pożaru. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie.

- Doszło do zapalenia się paliwa podczas dolewania do biokominka. 43-letnia kobieta doznała poparzeń drugiego stopnia, prawdopodobnie w momencie dolewania paliwa, które zapaliło się. Strażacy udzielili kobiecie pierwszej pomocy przed przybyciem na miejsce pogotowia - mówi dyżurny wojewódzkiego stanowiska koordynacji ratownictwa Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie.

Kobieta z poparzeniami drugiego stopnia została zabrana do szpitala w Gorzowie. Działania strażaków trwały na miejscu godzinę.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości