• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nissan zderzył się z hondą. Auto wjechało w rusztowanie

7 października 2023, 17:15, Marcin Kluwak
fot. Damian Pyta
Na skrzyżowaniu ul. 30 Stycznia i Dąbrowskiego w Gorzowie doszło do zderzenia nissana i hondy. Kierujący nissanem wyjeżdżając z ul. 30 Stycznia, wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącej hondzie, która następnie uderzyła w rusztowanie i ścianę kamienicy.

Do wypadku doszło w sobotę 7 października o godz. 16.32 na skrzyżowaniu ul. 30 Stycznia i Dąbrowskiego. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Jak się okazało, kierujący nissanem zderzył się z hondą. Według wstępnych ustaleń, obywatel Ukrainy kierujący nissanem wyjeżdżając z ul. 30 Stycznia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobieta, która jechała hondą ul. Dąbrowskiego w stronę centrum, w wyniku czego doprowadził do zderzenia.

Kobieta kierująca hondą po uderzeniu w bok auta, straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w rusztowanie oraz ścianę kamienicy po drugiej stronie jezdni. Na szczęście kobiecie nic się nie stało.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości