• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 25 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Pogoda w Gorzowie. Złota jesień, czy szaruga? Sprawdź

7 października 2023, 10:00, Marcin Kluwak
Źródło: wxcharts.com
Nadchodzący tydzień w pogodzie nie będzie zbyt przyjemny, chociaż będą momenty, kiedy zza ciężkich chmur wiszących nad Gorzowem przebije się słońce. W tym tygodniu pamiętać będziemy musieli o parasolach i jesiennych kurtkach - szczególnie nad ranem.

Początek października był naprawdę bardzo ciepły. 24, a nawet 26 stopni, to w tym okresie rzadko spotykane wartości. Niestety, jak widzimy za oknem, lato - nawet to pogodowe już chyba powiedziało ostatnie słowo. Musimy przygotować się na ochłodzenie, ale na szczęście nie będzie drastyczne. Co więcej, jeszcze w tym tygodniu termometry pokażą wartości powyżej 20 stopni Celsjusza.

Pogoda dla Gorzowa. Nawet 21 stopni ciepła

Tak będzie w środę, 11 października. Synoptycy przewidują, że w najcieplejszym momencie dnia w Gorzowie będzie nawet 21 stopni ciepła. Jednak zanim nadejdzie środa, czeka nas kilka chłodniejszych dni. W niedzielę będzie padać, na termometrach maksymalnie 16 stopni. Poniedziałek bezchmurny, z temperaturą około 14 stopni i tak na zmianę - raz słońce, raz deszcz. 

W drugiej połowie października będzie już więcej dni deszczowych, niż słonecznych, ale termometry wciąż pokazywać będą 14-15 stopni Celsjusza. Nie jest źle! Jesienna szaruga czeka nas już pod koniec października, ale tym będziemy martwić się później!

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości