• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Jarosław Pikuła Śpiewa. Teraz także na YouTube

5 października 2023, 21:16, Oprac.: Marcin Kluwak
Można śmiało stwierdzić, że Jarosław Pikuła to już znany i lubiany muzyk z Gorzowa. Kariera jego i jego zespołu w ostatnim czasie rozkwita, czego dowodem jest produkcja teledysku do utworu "Zanim odjedziesz".

Singiel "Zanim odejdziesz" to utwór JPŚ, który zapowiada autorską płytę zespołu. Wydanie materiału planowane jest na początku przyszłego roku, ale na kanale YouTube możecie zobaczyć pierwszy teledysk zespołu. Zdjęcia do klipu zrealizowano m.in. w Muzeum Lubuskim im. Jana Dekerta w Gorzowie Wlkp., w Barlinku oraz Ługowie. 

Oprócz samego zespołu, w teledysku można zobaczyć doskonale znaną gorzowskim widzom aktorkę Kamilę Pietrzak-Polakiewicz wraz z jej mężem Tomaszem i uroczą córką Antoniną. 

Piosenka "Zanim odejdziesz" grana jest już od dłuższego czasu na koncertach JPŚ, a także dostępna była w formie Mp4 już od lutego bieżącego roku na kanałach społecznościowych zespołu - 23 lipca doczekała się również premiery teledysku. 

Reżyserią, zdjęciami i montażem zajął się Łukasz Bernas, znany, chociażby z wcześniejszych produkcji Michała Wiśniewskiego. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości