• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pogoda na 1 listopada w Gorzowie. Sprawdzamy prognozy

24 października 2023, 11:58, Oprac.: Marcin Kluwak
Będzie padał deszcz, śnieg, czy będzie świeciło słońce? 1 listopada pogoda praktycznie każdego roku jest inna. Sprawdzamy w największym serwisie pogodowym, jak w okolicach Wszystkich Świętych kształtować się będzie pogoda w Gorzowie i okolicach.

Patrząc na bardzo ciepły wrzesień i dość pogodny początek października można  mieć nadzieję, że taka pogoda utrzyma się dłużej. Jednak na początku listopada wielokrotnie mieliśmy już do czynienia w Gorzowie i okolicach z padającym śniegiem, ulewnym deszczem, ale i zdarzała się piękna, słoneczna pogoda. 

1 listopada 2022 roku w Gorzowie mieliśmy bardzo ładną pogodę. Niebo było co prawda zachmurzone, ale na termometrach było nawet 16 stopni ciepła. Rok wcześniej, czyli w 2021 roku, podczas Wszystkich Świętych trochę padało, ale było również ciepło. Termometry pokazywały 14 stopni Celsjusza, a w 2020 - 13. Zimno było w 2019 roku - nad ranem termometry pokazywały zaledwie +1, a w ciągu dnia +6.

Jaka będzie pogoda 1 listopada 2023 roku w Gorzowie?

 Synoptycy przewidują, że w weekend poprzedzający Wszystkich Świętych na termometrach będzie 12-13 stopni ciepła. W poniedziałek, 30 października - nawet 15. Natomiast środa, 1 listopada 2023 ma być na szczęście dniem pogodnym, z przejściowym zachmurzeniem, ale bez żadnych opadów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 stopni Celsjusza. W nocy temperatura spadnie do 6 stopni Celsjusza.

To oczywiście długoterminowe przewidywania synoptyków, które mogą się zmieniać.

Źródło danych: Accuweather, ekologia.pl

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości