• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 32 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Totalna nowość! Kebab jakiego jeszcze nie było w Gorzowie!

29 września 2023, 14:44, Paulina Woźny
Paulina Woźny
Już za chwilę przy ul. Chrobrego zostanie otwarty nowy lokal z kebabem. Będzie to prawdziwy raj dla miłośników kebabów, również wegetarianie będą mogli znaleźć coś dla siebie. Jak informuje właściciel, szykuje się prawdziwa rewolucja!

Spacerując deptakiem przy ul. Chrobrego, widać prace remontowe w lokalu pod numerem 33/34. Wszyscy, którzy obok niego przechodzą z uśmiechem patrzą na szybę, na której jest… gigantyczna małpa, którą większość z nas kojarzy z memów z ‘’Polakiem Januszem’’. Tuż obok napis ,,Ehh. Kolejny kebab’’. Postanowiłam wejść do środka i dowiedzieć się, co właściciel szykuje. Przecież lokal jeszcze nie został otwarty, a już wzbudza zainteresowanie wśród gorzowian.

Nowy kebab w Gorzowie. Kebab Gorzów

Dowiedziałam się, że w danej lokalizacji za około dwa tygodnie zostanie otwarty Paris Kebab w nowej, ulepszonej odsłonie. Przede wszystkim mięso nie będzie mielone, lecz właściciel chce postawiać na kraftowego kurczaka, którego sami od podstaw przygotowują – jest to wielka nowość w Gorzowie! Ponadto, jak podaje właściciel, klienci będą mogli również zjeść kebaba z mięsem wołowym, które jest tylko w płatach. Dodatkowym atutem nowego miejsca będzie oferta specjalnie z myślą o wegetarianach – m.in. będą dostępne falafele i humusy.

Paris Kebab w Gorzowie 

Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na wielkie otwarcie, które ma być w połowie października i samemu przekonać się o jakości kebabów.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości