W piątek 29 września o godz. 11.10 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S3. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej oraz policja.
Do zdarzenia doszło na 89 km drogi ekspresowej S3 na pasie w kierunku Skwierzyny. Kierujący chevroletem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewy pas, gdzie uderzył w bariery energochłonne rozdzielający obie jezdnie. Przód chevroleta jest całkowicie rozbity. Na szczęście mężczyznom, którzy podróżowali autem, nic się nie stało.
Lewy pas w kierunku Skwierzyny jest zablokowany. Ruch odbywa się prawym pasem. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze, utrudnienia mogą potrwać nawet 2 godziny.
AKTUALIZACJA
godz. 12.55 - Droga w kierunku Skwierzyny została całkowicie odblokowana.
Napisz do nas przez Messengera, WhatsAppa lub wyślij zgłoszenie. Możesz zostać anonimowy.
|
Wszystkiego Najlepszego - koncert z duszą
16 maja 2026
kup bilet |
|
Eleni z zespołem - Jubileusz 50-lecia!
18 maja 2026
kup bilet |
|
JUBILEUSZOWY KONCERT Z OKAZJI 55-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ
7 czerwca 2026
kup bilet |
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |