• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Autobusy pojadą inaczej. Ważne zmiany dla pasażerów

29 września 2023, 07:37, Marcin Kluwak
fot. archiwum
W związku z kolejnym etapem prac przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie zmieni się trasa autobusów MZK. Od poniedziałku 2 października inaczej pojadą autobusy linii 100, 101, 121, 124, 136 i 511.

Trwa remont ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie wraz z przebudową sieci wodociągowej. Firma Eurovia prowadzi obecnie roboty na kilku odcinkach. W poniedziałek 2 października wykonawca przystąpi do kolejnego etapu prac i zamknie dla ruchu jednokierunkowo ul. Kosynierów Gdyńskich na odcinku od ul. Matejki do ul. Borowskiego.

W związku z tym od 2 października do odwołania nastąpi zmiana tras autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Autobusy linii 100, 101, 121, 124, 136 i 511 jadące w kierunku śródmieścia, od przystanku Matejki pojadą ul. Kosynierów Gdyńskich, Mickiewicza, Mieszka I, Borowskiego i od skrzyżowania z ul. Armii Polskiej powrócą na dotychczasowe trasy.

Na trasie objazdu obowiązywać będą dodatkowo przystanki: Urząd Wojewódzki (przy ul. Kosynierów Gdyńskich), Pl. Grunwaldzki (przy ul. Mieszka I) i Borowskiego (przy ul. Borowskiego).

Trasy jazdy wyżej wymienionych linii w kierunku pętli Os. Staszica, przystanku Londyńska oraz pętli K-SSSE Małyszyńska i Zajezdnia Kostrzyńska pozostają bez zmian.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości