• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 19
Wiadomości

Tutaj kupisz markowe rzeczy za bezcen. To pierwszy sklep tej sieci w Gorzowie

28 września 2023, 11:57, Paulina Woźny
fot. Paulina Woźny
W galerii Feeria został otwarty pierwszy w Gorzowie sklep Vive Profit z markową, używaną odzieżą. Gorzowianie mogli na własne oczy przekonać się, jaki asortyment sklep ma do zaoferowania.

28 września o godz. 9 w Centrum Handlowym Feeria przy ul. Kombatantów w Gorzowie, otworzył się sklep Vive Profit. Mimo że jest to pierwszy tego typu sklep w Gorzowie, na wielkie otwarcie nie przyszło za wiele osób.

Jak w rzeczywistości prezentuje się Vive Profit w Gorzowie?

Vive Profit znajduje się w lokalu po Kik-u, więc pracownicy mają sporą powierzchnię do zagospodarowania. Tak jak sklep zapowiedział, wszystkie rzeczy są odpowiednio poselekcjonowane odpowiednio do kategorii. Odzież damska jest oddzielona od męskiej. Wszystkie kurtki i odzież wierzchnia jest w jednym miejscu, tak samo bluzki, koszule, jak i spodnie. Dodatkowym atutem jest to, że ubrania są porozwieszane kolorystycznie, to na pewno ułatwi klientom poszukiwania. Jeżeli chodzi o buty, to jest ich bardzo dużo. Leżą na półeczkach nad wieszakami z ubraniami na wysokości oczu.

Vive Profit ma wiele produktów do zaoferowania. Na szczęście powierzchnia została dobrze zagospodarowana, dzięki czemu wszystko jest przejrzyste i łatwo odnaleźć się w sklepie. Trzeba przyznać, że pracownicy przygotowali się na przywitanie nowych klientów.

Jeżeli chodzi o towar jest to kwestia dyskusyjna. Jak zapowiadał sklep, miała być ekskluzywna i markowa odzież premium. Czy tak było? Jeżeli ktoś uważa firmy takie jak H&M, Shein, Atmosphere za premium, to sklep ma wiele towaru do zaoferowania.
Jednak pośród budżetowych firm odzieżowych znajdowały się także pojedyncze ubrania z BOSS-a, Adidasa, Superdry. Jak to bywa w lumpexach, trzeba pójść i poszukać, a na pewno znajdą się jakieś perełki.

Ceny w Vive Profit w Gorzowie

Jak na sklep typu lumpex ceny są wysokie. Jednak z każdym dniem ceny są obniżane. W dni takie jak czwartek, piątek i sobota obowiązują ceny z metki. Natomiast w poniedziałek jest obniżana -10%, we wtorek -15%, a w środę -20% od ceny z metki. Jak poinformowali sprzedawcy, do środy 4 października obowiązuje promocja na damskie bluzki, każda jest w cenie 19.99zł.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości