• -1 27°/17°
  • Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 21 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Nieszczęśliwy wypadek w pracy. Mężczyzna spadł z wysokości

27 września 2023, 11:46, Marcin Kluwak
fot. gorzowianin.com
Do nieszczęśliwego wypadku doszło przy ul. Plac Jana Pawła II w Gorzowie. Mężczyzna, który naprawiał lampę koło wejścia do klatki schodowej, spadł z drabiny z wysokości około 3 metrów. Mężczyzna z urazem głowy został zabrany do szpitala.

W środę 27 września o godz. 11.08 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pomocy pogotowiu przy ul. Plac Jana Pawła II. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej.

Okazało się, że mężczyzna, który naprawiał lampę koło wejścia do klatki schodowej, spadł z drabiny z wysokości około 3 metrów. - Mężczyzna naprawiał lampę. W pewnym momencie spadł z drabiny i doznał urazu głowy. Nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie czy poraził go prąd – komentuje Karol Brzozowski z Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie.

Mężczyzna został zabrany przez załogę pogotowia do szpitala. Na miejsce została wezwana policja, która będzie ustalała dokładne okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości