• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Potrącenie 11-latka na rowerze

25 września 2023, 14:05
fot. czytelnik Marcin
Kierujący samochodem osobowym marki peugeot potrącił 11-letniego chłopca na rowerze, który przejeżdżał przez przejazd rowerowy na rondzie Piłsudskiego w Gorzowie. Dziecko trafiło pod opiekę pogotowia, a następnie zostało przetransportowane do szpitala na badania.

Do wypadku doszło w poniedziałek 25 września około godz. 13.45 na rondzie Piłsudskiego doszło do potrącenia 11-letniego chłopca na rowerze przez kierującego samochodem osobowym marki peugeota. Na miejscu jest policja i pogotowie.

Kierujący peugeotem jechał ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Czereśniową w stronę ronda Piłsudskiego. Tuż przed rondem potrącił 11-latka na rowerze, który znajdował się na przejeździe rowerowym.

- 11-letni chłopiec został potrącony na przejeździe rowerowym. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania. Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości