• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Piątkowe popołudnie na drogach w Gorzowie. Jest tłoczno

22 września 2023, 16:11, Marcin Kluwak
Ruch w Gorzowie w piątkowe popołudnie taki jak zawsze. Wszyscy chcą załatwić wszystko jeszcze przed początkiem weekendu. Do tego dochodzą powroty do domu z pracy i wciąż rozkopana jedna z głównych ulic w mieście. Nie ma więc co się dziwić, że na pozostałych gorzowskich drogach panuje istny armagedon.

Kto nie musi, lepiej niech nie wyjeżdża na ulice Gorzowa w piątkowe popołudnie. Z naszych obserwacji wynika, że między 15 a 17  - właśnie w piątek, jest szczególnie tłoczno. Odczuwają to kierowcy, którzy jednak muszą pokonać drogę do domu, czy do sklepu własnym środkiem transportu.

W piątkowe popołudnie najgorzej oczywiście jest na moście Lubuskim. Tam korek sięga już ulicy Zielonej - oczywiście w kierunku ronda Santockiego. Tłoczno było też na ulicy Fabrycznej - od ronda Księdza Sadownika do ronda przy Dominancie. W mniejszym lub większym korku kierowcy muszę też postać na Alei Konstytucji 3-maja - w okolicach Askany. I to w obu kierunkach. 

Piątkowe popołudnie na drogach w Gorzowie. Jest tłoczno

Spory ruch także jest na ulicy Słowiańskiej oraz dalej na Roosevelta do ronda Wyszyńskiego. Korkuje się przy byłej Łaźni oraz na ulicy Sikorskiego - tuż przy Katedrze. Tradycyjnie o tej godzinie swoje odczekać muszą też kierowcy jadący od strony Wawrowa i usiłując włączyć się do ruchu do DK22.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości