• Dziś 22°/14°
  • Jutro 24°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Klasyki wieczorową porą w Gorzowie

11 kwietnia 2024, 09:35, Anna Kluwak
fot. Automobilklub Gorzowski
Gorzowskie klasyki wieczorową porą to spotkania fanów motoryzacji, którzy chcą pochwalić się swoimi wyjątkowymi egzemplarzami samochodów i opowiedzieć mieszkańcom Gorzowa ich historię. Automobilklub Gorzowski zaprasza na otwarcie sezonu 2024 na Bulwarze Zachodnim.

W niedzielę 14 kwietnia na Bulwarze Zachodnim przy Wilodmie odbędzie się zlot wyjątkowych samochodów w ramach cyklu „Gorzowskie klasyki wieczorową porą”. Będzie to oficjalne otwarcie sezonu 2024.

Organizowane przez Automobilklub Gorzowski spotkania z klasyczną motoryzacją mają na celu m.in. zapoznać mieszkańców z zabytkowymi już niekiedy modelami samochodów, dać szansę na spotkanie i rozmowę z miłośnikami starych pojazdów oraz poznanie wyjątkowych historii poszczególnych pojazdów.

- Zainspirowani ideą spotkań miłośników aut klasycznych zapraszamy na kolejny zlot. W inicjatywie spotkań nie chodzi o sport, rywalizację czy adrenalinę. Jesteśmy miłośnikami delektowania się motoryzacją w spokoju. Klasyczny old czy youngtimer, to ogromny kawał przeszłości w jednym elemencie. Każdy klasyk może opowiedzieć nam jakąś historię. A my chcemy się nią napawać, chcemy jej dotknąć, wymienić doświadczenia – podkreśla Krystian Sudak z Automobilklubu Gorzowskiego.

Start imprezy na Bulwarze Zachodnim w niedzielę 14 kwietnia o godz. 17. Spotkanie potrwa do godz. 20.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości