• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Piotr Rubik wystąpi w Arenie Gorzów

19 września 2023, 09:15, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak / facebook.com/PiotrRubikMusic
Występował w Gorzowie w 2007 roku. Jego koncert kosztował milion złotych, a oglądały go tysiące osób. Teraz Piotr Rubik, po wielu latach wraca do Gorzowa. Koncert artysty zaplanowano na 10 marca 2024 roku. Wszystko wskazuje na to, że Rubik zagra koncert w Arenie Gorzów.
Gorzowski magistrat oraz władze Słowianki nie chcą powiedzieć nawet słowa o tym, kto wystąpi w hali widowiskowo-sportowej Arena Gorzów po jej otwarciu. Harmonogram i lista imprez jest już gotowa, ale wszyscy milczą jak zaklęci. My postanowiliśmy uchylić nieco rąbka tajemnicy. Jednym z artystów, który wystąpi w hali w Gorzowie, ma być Piotr Rubik.

Rubik już występował w Gorzowie. Jego koncert kosztował milion!

Scena miała 300 metrów kwadratowych, tłem była replika Dzwonu Pokoju z placu Grunwaldzkiego, a po bokach stały dwa telebimy. W grudniowy wieczór w 2007 roku Piotr Rubik i 190 muzyków wykonało kompozycję napisaną specjalnie na 750-lecie Gorzowa. Tak drogiej imprezy wtedy w mieście nie było. Z budżetu miasta wydano na to prawie 1 mln złotych. Bilety, mimo że horrendalnie drogie, rozeszły się w mig. 

Piotr Rubik wystąpi w Gorzowie. Zagra koncert w Arenie Gorzów

Czy będzie tak teraz? Koncert Piotra Rubika zatytułowany jest „Niech mówią, że to nie jest miłość”. To najpiękniejsze piosenki o miłości. W rolach głównych: Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Łącznie na scenie zobaczymy ponad 60 osób.

Bilety na 9 pozostałych koncertów, które Piotr Rubik zagra w Polsce, są już w sprzedaży. W zestawieniu na stronie artysty wyszczególniono nasze miasto, ale miejsce zostanie podane "wkrótce". Data to 10 marca 2024. Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie wspomniane koncerty odbywają się w ogromnych halach sportowych, tak też będzie zapewne i w Gorzowie. 

W końcu gdyby koncert miał się odbyć w Filharmonii Gorzowskiej czy teatrze, to zostałoby to już podane oraz ruszyłaby sprzedaż biletów, tak jak w innych miastach. Wszystko wskazuje zatem na to, że miejscem tego wyjątkowego koncertu będzie właśnie Arena Gorzów.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości