Wiadomości

Stilon Gorzów w końcu zwycięski!

16 września 2023, 19:38, Marcin Kluwak
Foto: Karol Korniak/Źródło: FB/StilonGorzow
Długo musieliśmy czekać na zwycięstwo piłkarzy gorzowskiego Stilonu w rundzie jesiennej w rozgrywkach trzeciej ligi. Niebiesko-biali po niezbyt widowiskowym meczu wygrywają 2:1 z beniaminkiem - Unią Turza Sląska. Jednak do perfekcji piłkarzom ze Stilonu jeszcze daleko.

Nie wiadomo, czy zwycięstwa ostatniej drużyny w tabeli należy upatrywać w słabszej dyspozycji dnia przeciwników, czy może w tym, że całkiem niedawno Stilon opuścił pierwszy szkoleniowiec. Dzisiejsze zwycięstwo, choć co prawda - patrząc na dotychczasowe poczynania niebiesko-białych - ogromny krok w przód, ale nie był to futbol ładny dla oka. 

Oglądaliśmy znów żółte i w konsekwencji czerwone kartki - zarówno po stronie przeciwników, jak i gospodarzy. Nie zachowali się też znów kibice, którzy po pobiciu wiceprezesa podczas ostatniego meczu, teraz wywiesili wymowny transparent, domagający się odejścia prezesa, zarządu i trenera.

Stilon Gorzów, mimo wygranej wciąż znajduje się na ostatnim, 18 miejscu w ligowej tabeli. Po 8. kolejkach Stilon ma na swoim koncie 5 punktów. Bilans bramek jest wciąż bardzo niekorzystny, bo wynosi 4:15.

Piłka nożna: Stilon Gorzów - Unia Turza Śląska 2:1 

bramki: Emil Drozdowicz 72, Artiom Waśkow 80 - Michał Gałecki 48

Za tydzień Stilon Gorzów stanie przed szansą na dopisanie kolejnych punktów do ligowej tabeli. Gorzowianie zagrają na wyjeździe z innym baniaminkiem-LZS Starowice Dolne. Drużyna ta zajmuje 16 miejsce w tabeli.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości