• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Awaria sieci Multimedia w Gorzowie. Mieszkańcy nie mają dostępu do internetu

15 września 2023, 14:54, Marcin Kluwak
fot. czytelniczka Magda
Poważny problem z internetem w sieci Multimedia Polska w Gorzowie. Mieszkańcy Gorzowa zgłaszają awarię w jednej z największych sieci telekomunikacyjnych w mieście. Jak się okazuje, problem występuje w całej Polsce, zarówno w sieci Vectra, jak i podlegającego mu dostawcy Multimedia Polska.
- Doszło do jakiejś konkretnej awarii internetu w Multimedia - napisał czytelnik Grzegorz. Jak się okazało, nie on jeden ma problemy z internetem. Okazało się, że po godz. 13 doszło do wielkiej awarii internetu sieci Multimedia Polska. Pierwsze zgłoszenia pojawiły się o godz. 13.24, później rosły już lawinowo. 

- Na Sikorskiego nie ma internetu - przyznaje Grażyna. - Na Walczaka brak neta - komentuje Natalia. - Na Górczynie też brak - pisze Magdalena. - Na Słonecznej też nie mam - informuje Małgorzata.

Problemy z dostępem do internetu mają zarówno klienci operatora Vectra, jak i podlegającego mu dostawcy Multimedia Polska. Na ten moment jest kilka tysięcy zgłoszeń dotyczących niedziałającego internetu w sieci Multimedia Polska. Niestety nie są znane szczegóły tej awarii oraz kiedy zostanie naprawiona.

AKTUALIZACJA

godz. 15.30 - Awaria została w końcu usunięta. - Wszyscy nasi Klienci mają już pełny dostęp do Internetu i wszystkich usług. Awaria była krótkotrwała i dotyczyła jedynie części abonentów. Przepraszamy naszych Klientów za utrudnienia - czytamy w komunikacie biura prasowego Vectry przesłanego do redakcji portalu gorzowianin.com.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości