• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Nie zatrzymał się do kontroli. Nocny pościg ulicami Gorzowa

15 września 2023, 12:14, Marcin Kluwak
Źródło: archiwum/Zdjęcie ilustracyjne
W nocy doszło do pościgu za kierowcą białego busa w Gorzowie. Na os. Manhattan kierujący pojazdem nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ruszyli za nim.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Informację o nocnym pościgu, a raczej o jego finale na osiedlu Europejskim w Gorzowie przesłała w wiadomości do naszej redakcji jedna z naszych czytelniczek. Jak informowała, policja po osiedlu ścigała busa. Było to około 2:30. 

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Całe zdarzenie miało miejsce jednak zupełnie gdzie indziej. Jak informuje Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, około godziny 2 w nocy, funkcjonariusze patrolujący miasto zauważyli busa marki peugeot, którego chcieli zatrzymać do kontroli. 

Porzucił samochód i uciekł pieszo

- Kierowca jednak zaczął uciekać. Pościg zakończył się na os. Europejskim, gdzie mężczyzna porzucił busa i uciekł pieszo - informuje Grzegorz Jaroszewicz. Mężczyźnie jednak udało się zmylić pościg, bo oddalił się w nieznanym kierunku. Obecnie trwają czynności, mające na celu ustalenie jego tożsamości.

Po sprawdzeniu okazało się, że bus, którym przemieszczał się nieznany do tej pory mężczyzna, został chwilę wcześniej skradziony. - Pojazd już powrócił do właściciela, a my prowadzimy w tej sprawie dalsze czynności - dodał Grzegorz Jaroszewicz. 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości