• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Ewakuacja w Panoramie. Włączyła się czujka dymu

14 września 2023, 13:25, Marcin Kluwak
Cztery zastępy straży pożarnej, w tym wóz z drabiną zostały zadysponowane do zdarzenia, jakie miało miejsce w gorzowskiej Panoramie. W budynku zainstalowane są czujki przeciwpożarowe i jedna z nich - znajdująca się na trzecim piętrze się uruchomiła.

To postawiło strażaków na równe nogi. Zgłoszenie z systemu przeciwpożarowego w gorzowskiej Panoramie wpłynęło do PSP w czwartek o 12:27. Dyżurny Komendy Miejskiej natychmiast zadysponował do tej akcji cztery zastępy - w tym drabinę. To normalne procedura w tego typu przypadkach.

Z informacji przekazanych przez oficera prasowego Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie wynikało, że czujka włączyła się w pomieszczeniu biurowym na trzecim piętrze. Konieczna była więc ewakuacja Panoramy. Budynek opuszczali klienci, ale też osoby, które zajmują pomieszczenia biurowe znajdujące się właśnie na trzecim piętrze.

Ewakuacja w gorzowskiej Panoramie. Włączyła się czujka dymu

- Wpadli do nas strażacy i kazali natychmiast opuścić budynek - opowiada w rozmowie z portalem gorzowianin.com jeden z naszych czytelników, który wynajmuje w tym miejscu biuro. Okazało się, że w pomieszczeniu, gdzie włączyła się czujka, nikogo nie było. Strażacy musieli więc wchodzić siłowo do pomieszczenia.

- Po wejściu do środka i sprawdzeniu pomieszczenia okazało się, że nie było żadnych oznak pożaru. Alarm był fałszywy - mówi dyżurny WSKR. Akcja straży pożarnej została zakończona około 13:30

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości