• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Część mieszkańców Gorzowa bez prądu. Doszło do awarii

13 września 2023, 15:09
fot. Marcin Kluwak
Do awarii sieci energetycznej w Gorzowie doszło w środowe popołudnie. Bez prądu są mieszkańcy os. Górczyn. Jak informuje Enea Operator, usunięcie awarii powinno potrwać maksymalnie do godz. 17.

- Na Ogińskiego są jakieś problemy z prądem. Raz jest, a raz nie ma - informuje czytelnik Dawid. - Na Korcza brak prądu - pisze Monika. - Co cztery sekundy wyłączają prąd na Piłsudskiego, wiecie co się stało? - pyta się czytelnik Paweł.

Okazało się, że w środę 13 września doszło do awarii sieci energetycznej, przez co są problemy z dostawą prądu, a w niektórych miejscach w ogóle go nie ma. Od godz. 14.39 problemy mają mieszkańcy ul. Walczaka, Dowgielewiczowej, Korcza, Papuszy i Kućki. Natomiast o godz. 14.46 doszło do kolejnej awarii, przez co prądu nie mają mieszkańcy Al. ks. Andrzejewskiego, ul. Czereśniowej, Dembowskiego, Kwiatkowskiego, Chłopickiego, Górczyńskiej, Wyszyńskiego, Pułaskiego, Ściegiennego, Langiewicza, Piłsudskiego, Skarpie, Połanieckiej, Racławickiej, Szwoleżerów oraz Wróblewskiego.

Jak informuje Enea Operator, naprawa usterki i przywrócenie normalnego zasilania powinno potrwać najpóźniej do godz. 17.

AKTUALIZACJA

godz. 15.40 - Awaria została usunięta, prąd powinien wrócić do wszystkich mieszkańców.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości