Wiadomości

Seniorka z Gorzowa straciła 100 tys. zł. Kto rozpoznaje mężczyznę?

13 września 2023, 10:34, Marcin Kluwak
fot. KMP Gorzów
Policjanci z Gorzowa szukają mężczyzny, który oszukał seniorkę z os. Staszica metodą „na wypadek” i wyłudził od niej 100 tys. zł. Został sporządzony portret pamięciowy sprawcy. Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z policją.

Do przestępstwa doszło 10 sierpnia na osiedlu Staszica. Mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego była pewna, że jej syn doprowadził do wypadku i należy przekazać pieniądze, by uniknął problemów. Niestety była to historia stworzona na potrzeby oszustwa. Kobieta została zmanipulowana i przekazała ponad 100 tysięcy złotych. W tej sprawie prowadzono jest postępowanie w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym gorzowskiej komendy.

Na podstawie informacji, które policjanci uzyskali od pokrzywdzonej, sporządzony został portret pamięciowy sprawcy. Mężczyzna ma mieć około 35-40 lat, wzrost ok 170 centymetrów, szczupłej budowy ciała, bez zarostu, włosy krótkie, ciemny blond. W chwili zdarzenia ubrany w szarą bluzę i niebieskie jeansy.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 79 125 11 lub 47 79 127 00.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości