Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosili się mieszkańcy os. Staszica, który poinformowali o zdarzeniu z udziałem pijanego kierowcy. W sobotni poranek 9 września kierujący fordem kuga wjechał w ogrodzenie i wejście do klatki schodowej w bloku przy ul. Matejki 63A w Gorzowie.
- Na ulicy stoi rozbity ford kuga na ukraińskich tablicach rejestracyjnych, uszkodzone jest również ogrodzenie i ściana klatki schodowej. Za kierownicą siedział pijany Ukrainiec - opowiada czytelnik.
- Rozbite auto stoi na drodze, blokując częściowo wjazd w uliczkę przy blokach. Wiele osób ma problem z przejazdem. Samochód stoi tak już kilka godzin i nikt go nie zabrał na lawetę – skarży się czytelnik Robert.
Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |