• Dziś 11°/6°
  • Jutro 11°/7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 20 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czytelnik: Podbiegł do chłopaka, zaczął go kopać i wrzucił do Warty

9 września 2023, 11:01, Marcin Kluwak
fot. czytelnik Dawid
Na Bulwarze Wschodnim w Gorzowie doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Pijany młody mężczyzna zaatakował innego mężczyznę, którego zaczął kopać i bić, a następnie wrzucił do rzeki Warty. Na miejsce została wezwana policja.

Nadwarciańskie bulwary to ulubione miejsce do spędzania wolnego czasu przez młodych ludzi. Niestety w weekendy dochodzi tutaj często do bójek i innych zdarzeń z udziałem osób pod wpływem alkoholu.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Dawid, który opowiedział o sytuacji do której doszło w sobotę 9 września po północy na Bulwarze Wschodnim z udziałem pijanych młodych ludzi. - Pijany gość podbiegł do chłopaka, zaczął go kopać i bić, a następnie wrzucił go do Warty. Na szczęście udało mu się jakoś złapać brzegu i wyjść z wody – opowiada czytelnik Dawid.

Na nagraniu, które dotarło do naszej redakcji widać, jak młody mężczyzna bez koszulki, który jest pod wpływem alkoholu, bije leżącego na ziemi chłopaka. Koledzy agresora próbują go odciągnąć, ale bezskutecznie. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce policję.

- Kiedy policjanci dotarli na miejsce, poszkodowany mężczyzna miał widoczne ślady otarć. Mężczyzna jednak nie chciał niczego zgłaszać. Został pouczony, że doszło do naruszenia nietykalności cielesnej, jednak ściganie odbywa się na wniosek osoby poszkodowanej – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości