• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Po pijaku i z zakazem wsiadł za kierownicę volkswagena. Był poszukiwany listem gończym

8 września 2023, 12:43, Marcin Kluwak
fot. Lubuska policja
W Bogdańcu koło Gorzowa policyjny patrol zatrzymał do kontroli volkswagena caddy. Okazało się, że 52-latek kierujący pojazdem jest pod wpływem alkoholu, do tego ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna najbliższe 5 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

W czwartek 7 września policjanci patrolowali ulice podgorzowskiego Bogdańca. Po godz. 20 w okolicach ul. Ogrodowej postanowili zatrzymać do kontroli volkswagena caddy. Za kierownicą siedział 52-letni mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu.

- Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Jakby tego było mało, 52-latek nie powinien w ogóle siadać za kierownicą, bo posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Oprócz tego był poszukiwany również listem gończym – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia. Następnie spędzi w zakładzie karnym najbliższe pięć miesięcy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości